Середа, 6 Липня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Міська рада розірвала договір з бердичівським перевізником

Не так давно на сайті міської ради було розміщено повідомлення про те, що міська рада має намір розірвати договір на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міських маршрутах з одним із бердичівських перевізників. Окрім невиконання деяких пунктів договору, було вказано і те, що рішення таке прийняв сам перевізник.

Дане питання було винесене на засідання виконавчого комітету Бердичівської міської ради, яке проходило у четвер наприкінці робочого дня. Його розглянули одним із перших у порядку денному.
Мова йде про приватного підприємця, члена асоціації приватних перевізників Бердичева - Сергія Муковоза. Його транспортні засоби обслуговують маршрути №9 ("Міська лікарня - Комбікормовий завод") та №1А ("Залізничний вокзал - площа Сєдлєцька").


Як зазначив начальник управління економічного розвитку Михайло Май, відповідно до відмови перевізника виконувати умови договору по чотирьом графікам маршруту 9 та одному графіку маршруту 1А, міська рада розриває з ним договір. Тимчасово на період не більше 3-х місяців буде укладено договір з іншим перевізником, який до проведення нового конкурсу буде здійснювати перевезення на цих маршрутах.


На запитання члена виконкому про те, чому міська рада розриває договір і не оголошує одразу конкурс на перевізника для цих маршрутів, Михайло Май відповів, що є відповідна процедура проведення конкурсу і вона займає певний час. У конкурсі зможуть взяти участь усі бажаючі перевізники.

Pereviznik 02

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.