П'ятниця, 1 Липня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Сьогодні у Бердичеві хлоруватимуть воду!

27 жовт. 2021 МКП «Бердичівводоканал»

МКП «Бердичівводоканал» повідомляє, що з 16.00 (шістнадцятої) години 27 жовтня 2021 року до 16.00 (шістнадцятої) години 28 жовтня 2021 року буде проводитись хлорування водопровідних мереж міста.

Підприємствам, управлінням, організаціям, жителям міста зробити запас питної води. В період хлорування користуватися водою з мереж водопроводу для питних потреб та для приготування їжі категорично забороняється.

В період хлорування вода в місто буде подаватись з високим вмістом хлору.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.