Вівторок, 25 Січня

За 1,5 мільйони гривень з міського бюджету придбано спецтехніку для «Бердичівводоканалу»

22 лист. 2021 З Офіційного сайту Бердичева

Універсальним одноковшевим екскаватором-навантажувачем моделі ЭБП-11 з віссю копання, що зміщується, відтепер оснащено міське комунальне підприємство “Бердичівводоканал”.

Спецмашину придбали за бюджетні кошти в межах чинної Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою міста Бердичева та Бердичівської міської територіальної громади. Вартує така техніка понад 1,5 млн. грн.


Екскаватор спроектований на базі трактора “Білорус-92П”, обладнаний гідророзподільником AKON. Його максимальна транспортна швидкість становить 20 км/год, а вага (без змінного навісного інструменту) сягає 7 тонн. 900 кг – номінальна вантажопідйомність навантажувача, 0,8 м³ – обсяг щелепного ковша.


Призначений “унверсал” не лише для виконання земляних робіт, а й для навантаження та розвантаження сипучих матеріалів.

spetsteknika 1

spetsteknika 2

spetsteknika 3

spetsteknika 4

Відео

bazar 800


  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.