Рух транспорту по світлофору в одному з районів Бердичева дещо змінять — РІО Бердичів

П'ятниця, 21 Січня

Рух транспорту по світлофору в одному з районів Бердичева дещо змінять

На розгляд комісії з питань безпеки та організації дорожнього руху, засідання якої проходило минулої п’ятниці, надійшло депутатське звернення депутата від ПП «Українська стратегія Гройсмана» Ігоря Романського з проханням встановити на одному із світлофорів у Бердичеві додаткову стрілку.

Мова йде про світлофорний об’єкт по вулиці Житомирській та вулиці Раскової в районі м’ясокомбінату та про встановлення на ньому додаткової стрілки зеленого кольору на рівні червоного сигналу.


Простішими словами депутат пояснив, що це світлофор, котрий йде після проїзду мосту, на червоний сигнал світлофора якого стоять водіїв автомобілів, котрі рухаються і прямо по вулиці Житомирській, і направо по вулиці Раскової. Вже не один місяць з мосту йде великий потік автомобілів і всі стають перед світлофором. А так би ті, кому потрібно, повернули направо, не чекаючи сигналу, і ситуація хоча б частково покращилась, бо було б невелике розвантаження дороги.


Депутат також додав, що можна було б встановити таку ж стрілку і на світлофорі при виїзді з вулиці Раскової для повороту направо на вулицю Житомирську. Це б також було більш ніж логічним, адже поки одні чекають зеленого сигналу, інші могли б уже проїхати і не створювати затор.


Члени комісії погодилися з такою пропозицією, тим паче, що представники поліції, які були присутні на засіданні, також визнали цей варіант доцільним. Якихось особливих затрат для виконання рішення не потрібно і дорожній рух в цьому місці дозволяє втілити цю ідею в реальність.

Raskovoyi 2

Raskovoyi 1

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800


  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.