Від сусідів залежить тепло в квартирах деяких бердичівлян — РІО Бердичів

Вівторок, 7 Грудня

Від сусідів залежить тепло в квартирах деяких бердичівлян

Коли приходить осінь, а за нею – й зима, тобто починається опалювальний сезон, часто виникають проблеми із запуском тепла у багатоквартирних житлових будинках. Йдеться про розповітрення системи опалення. І тут трапляються суперечки щодо з'ясування прав та обов'язків двох сторін: мешканців і працівників комунальних підприємств, які обслуговують будинки. Про те, хто відповідає за усунення повітряних пробок, які блокують нормальну циркуляцію теплоносія, журналісти дізнавалися у керівництва МК ВЖРЕП № 7.

Під час підключення будинків до централізованого опалення на верхніх поверхах стояків розводки теплової енергії у квартирах утворюються повітряні пробки. В таких випадках необхідно виконати нескладні технічні дії – розповітрити систему. Проте щороку мешканці багатоповерхівок часто скаржаться на холодні батареї у всіх чи окремих кімнатах квартир, а за низьку температуру ще й доводиться платити шалені гроші. 

Теплопостачання будинку є досить складною системою, яка вимагає не тільки уважності при проєктуванні, а й постійного догляду в процесі експлуатації. Проте навіть при дотриманні всіх нормативних вимог і рекомендацій щодо обслуговування можливе виникнення проблем різного роду, які потребують своєчасного усунення. Розповітрення системи опалення – одна з найпоширеніших.

Хто повинен спускати повітря з батарей у квартирі?

У багатоквартирних будинках з нижньою розводкою (двотрубна система опалення) ці роботи повинні виконувати власники квартир верхніх поверхів, на батареях яких встановлені відповідні крани. У будинках з верхньою розводкою (однотрубна система опалення), обладнаних повітрязбирачами, такі роботи проводять працівники керуючих компаній (ЖЕКів). Але трапляються окремі випадки, коли дані повітрязбирачі спроєктовані та встановлені у квартирах мешканців верхніх поверхів, і вони відмовляються самостійно випустити повітря.

У разі виникнення проблемних питань щодо опалення будинків зазвичай приходять представники ЖЕКів, реагуючи на телефонні дзвінки, які поступають диспетчеру від мешканців, чи на заяви на ім’я керівника. Важливо з’ясувати причину проблеми, перш ніж діяти. Але спеціалісти підприємства постійно стикаються з певними труднощами при виконанні розповітрення внутрішньобудинкових систем теплопостачання. Не секрет, що деякі мешканці створюють перешкоди фахівцям, аби ті виконали в квартирах відповідні роботи: не відчиняють двері, лаються та ображають. І такі випадки, на жаль, – непоодинокі.

Відповідно до статті 7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», де визначені права та обов’язки споживачів, нагадує нещодавно призначений новий директор МКВЖРЕП № 7 Микола Гапчук, у пункті 9 значиться: «Жителі мають забезпечити своєчасну підготовку об’єктів, що перебувають у їх власності, до експлуатації в осінньо-зимовий період». Також у пункті 7 йдеться про такі обов’язки індивідуальних споживачів: «Допускати у своє житло (інший об’єкт нерухомого майна) управителя, виконавців комунальних послуг або їхніх представників у порядку, визначеному законом і договорами про надання відповідних житлово-комунальних послуг, для ліквідації аварій, усунення неполадок санітарно-технічного та інженерного обладнання тощо». В окремих випадках навіть зливання води у підвальному приміщенні з непрацюючого стояка не дає бажаного ефекту для відновлення циркуляції, це стосується лише будинків із нижньою розводкою, говорить головний інженер МКВЖРЕП № 7 Владилен Мелющев: «Нерідко лише випускання повітря з батарей на верхніх поверхах усуває повітряні пробки. Ще одна проблема, яка нині з’являється все частіше: порожні квартири, де власники виїхали на заробітки і ключі не залишили сусідам, знайомим чи рідним. У такому випадку розповітрити систему і запустити нормальну циркуляцію теплоносія не вдається. За колективним зверненням жителів відбувається досить довга процедура з позитивного вирішення питання… Коли виникає проблемна ситуація, ми спочатку надсилаємо попередження, потім складаємо протокол і подаємо його на адмінкомісію. Спостерігалися  випадки складання протоколу про адміністративне правопорушення щодо недотримання мешканцями квартир вимог у сфері житлово-комунальних послуг, а саме: не було надано доступу в помешкання для усунення повітряних пробок у системі централізованого опалення. Через це відповідно страждали жителі квартир декількох поверхів».

Журналісти безпосередньо спостерігали такі ситуації, коли власники квартир на 5-му чи 9-му поверхах, де встановлені крани для випускання повітря з батарей, категорично заявляли: «Не зобов’язані цим займатися». Але існують елементарні норми людського співіснування, які не дозволяють залишити сусідів без опалення взимку, тому слід викликати майстра з ЖЕКу, щоб він відкрутив той самий кран. Необхідно шукати шляхи взаєморозуміння, радить керівництво МКВЖРЕП № 7, йти одне одному назустріч і домовлятися про використання всіх можливостей з усунення недоліків.

Опалення в квартирах бердичівлян

Опалення в квартирах бердичівлян

Опалення в квартирах бердичівлян

Опалення в квартирах бердичівлян

Опалення в квартирах бердичівлян

Опалення в квартирах бердичівлян

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.