Школа №10 Бердичева матиме спортивний майданчик з м’яким покриттям — РІО Бердичів

Понеділок, 24 Січня

Школа №10 Бердичева матиме спортивний майданчик з м’яким покриттям

Ми вже писали про це, коли повідомляли, на що буде витрачена надана Бердичеву обласна субвенція. Про неї говорили на засіданні чергової сесії міської ради минулого четверга. Серед переліку шкіл міста, яким виділено кошти на меблі, ноутбуки та іншу оргтехніку, було і виділення грошей Навчально-виховному комплексу №10 міста Бердичева.

Кошти будуть спрямовані на будівництво спортивного майданчика з м’яким покриттям на території навчального закладу. В цьому році на даний об’єкт вже виділяли 500 тисяч гривень обласної субвенції, але після збільшення видатків було виділено ще 300 тисяч гривень.


На засіданні виконавчого комітету Бердичівської міської сьогодні надавали дозвіл на будівництво цього спортивного майданчику. Доповідала з цього питання начальник управління освіти і науки Валентина Адаменко. Вона зазначила, що кошти загальною сумою у 800 тисяч гривень на майданчик було виділено за сприяння депутатки Житомирської обласної ради Алли Мусевич, але це лише частина необхідних коштів.


Будівництво спортивного майданчика заплановане на 2021-2022 роки. Вже проведено процедуру закупівлі та визначено переможця. Ціна на відкритих торгах була представлена у сумі 1 707 724,80 UAH (з ПДВ), але перемогу здобула житомирська фірма з поданою пропозицією у 1 498 601,52 UAH (з ПДВ) і це є остаточна ціна, зафіксована у договорі.


Виграло закупівлю ПП «Компанія СПЕЦРЕМБУД», основний вид діяльності якого - будівництво житлових і нежитлових будівель, а додатковий - оздоблення текстильних виробів, лісопильне та стругальне виробництво, виробництво шпону, фанери, плит та панелей.


До роботи працівники компанії приступлять уже найближчі дні і це буде висипання піску та щебню, встановлення огорожі і виконання дренажних робіт. Тобто ті роботи, на які вистачить наданих 800 тисяч гривень, хоча варто враховувати, що з цієї суми забираються кошти на проектно-кошторисну документацію та експертизу у розмірі 50-60 тисяч гривень і далі ще відрахують за технагляд і складені акти.


Решту робіт виконуватимуть наступного року і фінансуванню на це – ще майже 700 тисяч гривень – депутатка обласної ради Алла Мусевич також обіцяла посприяти. У 2022-му році вже займуться облаштуванням безпосередньо м’якого покриття.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800


  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.