Ще два пункти прийому стічних вод з’являться у Бердичеві — РІО Бердичів

Понеділок, 24 Січня

Ще два пункти прийому стічних вод з’являться у Бердичеві

За правила приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення Бердичева в новій редакції, а точніше – внесення змін до рішення виконавчого комітету від 25 червня 2019 року по прийманню стічних вод, голосували у четвер члени виконкому на засіданні в міській раді.

Роз’яснював присутнім даний проект рішення біля трибуни начальник управління ЖКГ Руслан Квятківський.
Мова йшла про внесення до правил приймання стічних вод до централізованої системи водовідведення ще два пункти прийому стічних вод. Нагадаємо, що до цього діяв лише один – по вулиці Молодогвардійській поблизу кафе «Заманиха» і всі асенізаційні автомобілі повинні були відповідно зливати стоки саме у цьому місці.


Тепер же у Бердичеві будуть працювати ще два пункти. Один – по вулиці Пушкіна біля АТ «Бердичівський машинобудівний завод «Прогрес». А другий – на розі вулиць Червоної та Низгірецької. До слова, останній пункт ще набагато раніше користувався особливою популярністю серед місцевих асенізаторів, які нелегально зливали викачане у людей в систему водовідведення. Про це повідомлялося не раз, так само як і не раз влаштовували розбірки з цього приводу і міська влада, і депутати, а пояснення було лаконічне – сюди ближче.


Згідно з законодавством, як зазначив, начальник управління ЖКГ такі зміни дозволені і це дійсно розвантажить головну КНС. А асенізаторам тепер не доведеться робити великі крюки з віддалених районів для зливу на головній КНС, а можна робити це ближче і при цьому законно. Питань у членів виконавчого комітету з приводу цього не було, тому всі підтримали даний проект рішення.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800


  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.