Субота, 28 Трв

Бердичівське кладовище тепер має новий похоронний транспорт

Нарешті питання, яке викликало свого часу суперечку між депутатами, першим заступником міського голови та керівниками управлінь і відділів виконавчого комітету, вирішене позитивним чином.

Нагадаємо, що влітку на сесії затверджували Програму розвитку житлово-комунального господарства на 2021-2022 роки і одним із пунктів було зняття 300 тисяч гривень, виділених на придбання катафалку, з КП «Комбінат комунальних підприємств» у зв’язку з тим, що ці кошти не будуть витрачені.


Простіше кажучи, мова йшла про недостатність цієї суми для придбання поховального транспорту, а тому їх вирішили перекинути на інші потреби. Тоді-то депутати на засіданнях постійних депутатських комісій й почали висловлювати свої обурення, мовляв, існуючий катафалк вже старий, а проводжати людей в останню путь потрібно на нормальному транспорті, а не на розвалюсі. Вже на самій сесії було повідомлено гарну новину – катафалк буде, його пообіцяла комунальному підприємству громадська організація.


І така обіцянка втілилася в реальність, адже сьогодні керівник КП «Комбінат комунальних підприємств» прийняв у користування мікроавтобус «Рено», який слугуватиме у якості похоронного транспорту для перевезення померлих на кладовище. Технічний паспорт на автомобіль, а також ключі Валерію Пухальському вручила Валентина Григоришина – член громадської організації «Скорбота», яка надала комунальному підприємству цей транспорт у користування. Самій же організації цей «Рено» був наданий згідно з договором позички у безкоштовне користування. Але оскільки надійшла заява від директора ККП про потребу міського кладовища у цьому похоронному транспорті, то на загальних зборах ГО прийняла рішення надати автомобіль на орендних засадах.


Як зазначила заступник міського голови з питань ЖКГ Олена Благодир, сьогодні було заключено договір між громадською організацією та міським кладовищем щодо оренди транспортного засобу до кінця року – на 30 календарних днів. Далі у новому році цей договір буде продовжено. Але, за словами представника ГО «Скорбота» щодо вартості оренди цього автомобіля, сума складатиме 500 гривень у місяць і це будуть благодійні внески.


Сам Валерій Пухальський наголосив на тому, що це важливо для Бердичева загалом і для комунального підприємства зокрема. Адже до цього у них була «Газель», якій більше 20 років і яку вже просто недоцільно було ремонтувати. А тепер якість поховання бердичівлян, а точніше – транспортування померлих, буде кращою.

katafalk 01

katafalk 02

katafalk 03

katafalk 04

katafalk 05

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.