Понеділок, 15 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Бердичівляни не хочуть платити за експертизу ліфтового господарства

У місті нараховується 21 ліфт, який працює вже більше 25 років. Згідно законодавства, щоб визначитись, чи можна цим ліфтом користуватись і надалі, чи потрібна його заміна, необхідно провести відповідну експертизу.


У міському бюджеті на 2021 рік було закладено 66,5 тисяч гривень на проведення такої експертизи, за умови 30%-го співфінансування власників цих ліфтів, тобто об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), від яких мало надійти ще 28,5 тисяч.


Але, як написано у пояснювальній записці до проекту рішення міської ради, яке має розглядатись на найближчій сесії, керівники семи ОСББ провели збори своїх мешканців, і в усіх будинках жителі відмовились додатково сплатити від 37 до 50 гривень з квартири на співфінансування проведення експертизи.


І поскільки, в такому співфінансуванні було відмовлено, то й міська рада забирає свої 66,5 тисяч гривень на інші потреби.


А тепер, якщо ліфти будуть вимкнені, і жителі прийдуть обурюватись до міськвиконкому, там знають як їм відповісти...

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.