Середа, 29 Червня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Включити до списку ремонту доріг вулицю Гірську у Бердичеві просить депутат

Наприкінці засідань сесій міської ради щоразу відбувається розгляд депутатських запитів та депутатських звернень. Вони в свою чергу до обранців надходять від мешканців того чи іншого округу, до якого відноситься депутат. У таких запитах та зверненнях найчастіше піднімають питання проблемних доріг, дорожніх знаків, освітлення паркомісць тощо.

З таким зверненням на засіданні чергової сесії міської ради, що проходило у четвер, виступила депутатка від фракції ПП «європейська Солідарність», директор НВК №10 Наталія Рибак. Вона попросила включити у перелік вулиць, які терміново потребують підсипання і грейдерування у 2022 році вулицю Гірську.


Депутатка зазначила, що є численні звернення жителів цієї вулиці і що вона спілкувалася з начальником управління ЖКГ, аби було передбачено проведення тут робіт, бо ця вулиця має вкрай незадовільний і жахливий стан.


Також Наталія Рибак додала, що необхідно включити у програму розвитку вуличного освітлення встановлення ламп вуличного освітлення на перехресті IV провулку Семенівського та вулиці Гостинної. Бо як спускатися від кінцевої зупинки маршруту №2 аж до будинку 124 вниз по дорозі темно, адже це окраїна міста. Звернення від бердичівлян, які живуть на цій вулиці також є.


У доповнення до цього депутатка також просила включити і встановлення стовпів вуличного освітлення з кінцевої зупинки маршруту №2 по вулиці Богданівській до вулиці Польової, 53, бо там теж темна зона і люди просять звернути на це увагу. У цьому році, звісно ж, роботи вже не будуть проведені, а тому Наталія Рибак зазначила, щоб по можливості зробити це наступного року.

Ribak 1

Ribak 2

Ribak 3

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.