П'ятниця, 1 Липня

 • Dimpokrivli

                                                                                        Ми у  Facebook

Клієнти Бердичівського газового господарства отримали призи та подарунки

І не тільки Бердичівського. Адже, 22, 23, 24 грудня по всій мережі газорозподільних мереж України, які обслуговуються сервісною компанією 104.UA, проходили Дні клієнта.

 


В рамках цих днів проводилась лотерея в мережі Фейсбук, де розігрувалось три сучасних газових котли власного бренду, три нових IPhone 13, дев’ять смарт-модемів 104.UA, дев’ять газових аналізаторів 104.UA та 10 термокружок. Всі, хто надіслав в ці дні коментарі з номерами своїх особових рахунків стали учасниками розіграшу.

 


Але, цим організатори не обмежились, і привітали у ці передріздвяні дні усіх тих, хто не є учасниками соцмереж, зате є споживачами газу. В усіх клієнтських відділеннях 104.UA, в тому числі й у Бердичеві відвідувачі отримали солодкі шоколадки та стали учасниками розіграшу договорів на обслуговування внутрішньо будинкових газових мереж.


В Бердичеві такі договори отримали четверо споживачів, що дозволило їм зберегти в сімейному бюджеті від 300 до 1800 гривень. Саме стільки коштують річні договори на технічне обслуговування в залежності від встановленого лічильника: G 1,6 – 300 грн; G 2,5 – 900 грн; G 4 – 1200 грн; G 6 – 1800 грн.


Розіграш провела начальник Бердичівського відділення 104.UA Олена Мосійчук, яка розповіла про нові підходи до обслуговування клієнтів.


104.UA – це сервісна компанія, яка перебрала на себе всі клопоти по роботі з клієнтами, які споживають чи планують споживати у своїх оселях природний газ. Тепер фахівці управління газового господарства займаються виключно технічними проблемами підтримання газових мереж та обладнання у належному стані, а спеціалісти «Житомиргаззбуту» - виключно фінансовими.


Нині клієнтам, які хочуть встановити в себе газовий котел чи плиту, чи колонку не потрібно бігати коридорами «газконтори», шукати проектні організації та монтажні бригади. Їм достатньо прийти до офісу 104.UA, і там все зроблять найкращим чином. Більше того, навіть не потрібно бігати по магазинам в пошуках котла чи іншого обладнання, вислуховуючи при цьому сотні різновекторних порад. Сервісна компанія зареєструвала власний бренд найсучаснішого газового котла 104.UA, який дозволяє економити споживачам до 40% газу та має 14 систем безпеки.


Розповіла Олена Вікторівна і про причини неприйняття реальних показників газових лічильників, через які кілька місяців обурювались споживачі газу в соцмережах. Стільки часу тривала інвентаризація особових рахунків, приведення їх відповідності до реальних показників, згідно з даними контролерів, або фотографіями показників. Ця перевірка вже закінчилась, і споживачі могли бачити у своїх останніх квитанціях, що в декого «вилізла» переплата, а в декого борги.


Передати показники нині можна одним із багатьох способів:

 • - Через контакт-центр по телефонам 0412-55-80-04 та 067-33-38-104 (рекомендується дзвонити о шостій – восьмій годині вечора, коли оператори трохи вільніші, або ж вночі, коли показники записує робот);
  - Через СМС-повідомлення на номер 7104;
  - Через вайбер-бот 7104;
  - Через телеграм-бот 7104
  - Через сайт 104.UA;
  - Через мобільний додаток 104.UA
  - Через термінали, встановлені в сервісних центрах.


Робити це треба кожного місяця з 1 по 5 число.


Окремо наголосила керівниця відділення на системах автоматизації та безпеки, які коштують недорого, але можуть врятувати оселю та її власників від небезпеки. Мова йде про смарт-модеми, які можуть передавати показники лічильника в автоматичному режимі (дуже зручно тим, хто тимчасово залишає житло закритим) та газові сигналізатори, які сповістять про високу концентрацію чадного газу. Ці прилади бренду 104.UA можна купити в будь-якому сервісному центрі.


А якщо наше місто прийме рішення про перехід всіх жителів багатоквартирних будинків на індивідуальне опалення, то спеціалісти 104.UA зроблять максимально зручними та швидкими всі організаційні питання і допоможуть кожному клієнту самостійно визначати необхідний рівень тепла в своїй оселі.

gazkontora1

gazkontora2

gazkontora3

gazkontora4

gazkontora5

gazkontora6

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

 • asenposlugi1
 • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.