Четвер, 19 Трв

Послуги бердичівських асенізаторів подорожчають

Лише недавно ми повідомляли про те, що бердичівлянам доведеться платити більше за вивіз сміття, адже ТОВ «Полісся Екосфера» планує підвищити перевезення та захоронення твердих побутових відходів.

Тепер же відомо, що слідом за цим підприємством зростуть ціни і на вивезення рідких побутових відходів.


Відповідний проєкт рішення був розміщений 14 грудня на Офіційному сайті міста. В ньому повідомляється про те, що трьом підприємцям, котрі вже багато років надають населенню асенізаційні послуги, буде встановлено новий тариф на послуги з поводження з побутовими відходами (вивезення рідких побутових відходів).


Нагадаємо, що асенізаційними послугами у Бердичеві займаються Василь Мамчик, Юрій Вітюк та Віталій Рибак на території міста відповідно до його умовного поділу на 4 частини: Загребелля – Новосілки, Цукрорафінадний завод – Корніловка – Газопровід, Центр – Червона гора та район М’ясокомбінат.


В додатках до проєкту рішення вказані витрати на рік на паливно-мастильні матеріали і запчастини, витрати з оплати праці та інші. Нові ціни, які планують встановити, за викачку бочки об’ємом 3,6 куба у всіх трьох ФОПів дещо відрізняються. Для ФОП Василя Мамчика - 500,72 грн., ФОП Юрія Вітюка - 550,91 грн. і для ФОП Віталія Рибака - 500,04 грн.


Крім того, підприємці мають щорічно звітувати управлінню житлово-комунального господарства Бердичівської міської ради щодо фактичних обсягів надання послуг споживачам, а також заключити договори із споживачами на надання послуг з поводження з побутовими відходами (вивезення рідких відходів). Управління сім’ї та соціального захисту населення буде проводити нарахування субсидій та пільг з урахуванням положень цього рішення.

asenisatori 1

asenisatori 2

asenisatori 3

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.