Четвер, 19 Трв

За встановлений тамбур оштрафували бердичівлянку

Відповідний протокол про адміністративне правопорушення був розглянутий на засіданні адміністративної комісії у міській раді.

Склали його працівники муніципальної інспекції на приватну підприємницю.


Порушницею жінка стала через те, що інспекторами було виявлено при вході до магазину, розташованого по вулиці Житомирській, тимчасову споруду. Тут був встановлений тамбур без дотримання порядку розміщення тимчасових споруд та проведення підприємницької діяльності.


Тим самим бердичівлянка порушила правила благоустрою міста і статтю 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Попередження по даній статті немає, тому призначається покарання у вигляді штрафу. Відповідно до рішення членів адміністративної комісії жінці доведеться заплатити за правопорушення 1700 гривень.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.