Вівторок, 17 Трв

І знову з цінами на проектні роботи в Бердичеві робляться якісь «шури-мури»

Останній раз на цю тему я писав в кінці минулого року, коли «Бердичівтеплоенерго» оголосило тендер на проектування реконструкції котельні по вулиці Житомирській.

 


Мало того, що місце для нової котельні знову не підходить, мало того, що не на часі взагалі в Бердичеві говорити за квартальні котельні, але й з ціною проекту знову виникли якісь чудасії.

 


Ні, спочатку йшло все так, як потрібно. На тендер подались чотири проектні організації і завдяки цьому на аукціоні ціна зменшилась більш ніж вдвічі. Так, якщо замовник планував витратити на проект 700 тисяч, то ТОВ «Укрспецсервіс» взялось зробити його за 315 тисяч.


Я побачив цю інформацію десь через кілька днів після аукціону, який відбувся 10 січня. Тоді «світилось», що переможець «очікує рішення». Ну, думаю, непогано. Бердичівське комунальне підприємство змогло зекономити майже 400 тисяч гривень, але напишу про це тоді, коли переможця затвердять.


Туди-сюди, свята-пересвята, якось ця тема випала з поля зору, аж раптом, бачу сьогодні на сайті «Прозоро» оголошення про новий тендер на ці ж самі проектні роботи. А на ньому вже купа запитань у можливих учасників про дискримінацію та інше...


Тепер вже не за 700 тисяч хочуть зробити проект, а за 650 тисяч. І чомусь думається, що лише 50 тисяч, а не 400 зможуть зекономити на ньому комунальники. Бо навряд чи захочуть знову брати участь в тендері ті, кого так безцеремонно з нього «виперли».


Але як буде насправді, побачимо зовсім скоро.

kotelynya4

kotelynya5

kotelynya6

kotelynya7

kotelynya8

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.