Понеділок, 3 Жовтня

Вибороли свою зарплатню ще троє працівників «сьомого ЖЕКу» у Бердичеві

Управлінням Держпраці у Житомирській області було розглянуте колективне звернення від працівників МКВЖРЕП №7 про те, що керівництво підприємства порушує законодавство про працю, а точніше – її оплату.

Мова йшла про виплату зарплатні із порушенням строків, а також про не виплату всіх сум, як це належить тоді, коли працівник звільняється.


Маючи таке колективне звернення, інспекторами було проведено позапланову перевірку, встановлено порушення та внесено припис керівництву. Відповідно до припису, керівництво МК ВЖРЕП №7 зобов’язали виплатити 3 працівникам заборговані кошти.


Загальна сума, яку отримали працівники, становить 60 тисяч 75 гривень. Тим самим інспектори Управління Держпраці відстояли трудові права працівників.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.