Неділя, 25 Вересня

Квитанції за тепло бердичівлянам не надсилатимуть, але просять по можливості розрахуватися

08 бер. 2022 КП "Бердичівтеплоенерго"

Шановні споживачі!

У зв’язку з бойовими діями, що проходять на території України внаслідок російської військової агресії, доставка квитанці за лютий 2022 року здійснюватися не буде. Вся інформація щодо нарахування плати за спожиті послуги з постачання теплової енергії та про стан особового рахунку буде доступна на сайті підприємства у розділі "Ваш рахунок", в абонентській групі за адресою: вул. Шевченка, 23 та за телефонами 4-09-56, 4-31-54, 067-341-82-52.


Просимо з розумінням віднестися до ситуації, що склалася, та просимо при наявності моливості оплатити спожиті послуги. Внесення вами плати дозволить забезпечити безперебійну роботу підприємства та забезпечити бердичівлян теплом.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.