Неділя, 25 Вересня

У Бердичеві було виявлено витік газу

18 бер. 2022 РІО-Бердичів

Про це у соціальній мережі "Фейсбук" повідомило АТ "Житомиргаз":

gaz1

"Оперативно виконуємо ремонтно-відновлювальні роботи розподільчого газопроводу середнього тиску у м.Бердичів.


У результаті проведення діагностики газорозподільних мереж по вулиці Заводська, працівниками Бердичівського відділення АТ “Житомиргаз” було виявлено витік газу.
Наразі фахівці служби експлуатації систем газопостачання проводять ремонтно-відновлювальні роботи підземного газопроводу.


Дана мережа живить половину міста, тому усунення аварійної ситуації потребує швидкої та якісної роботи газовиків. Більше того, дані роботи проводяться без припинення газопостачання населенню й основний комплекс робіт завершено сьогодні.


Продовжуємо працювати у посиленому режимі та забезпечувати надійне газопостачання до ваших осель!".

 

 

 

gaz2

gaz3

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.