Неділя, 25 Вересня

Переселенцям у Бердичеві видають довідки внутрішньо переміщених осіб

23 бер. 2022 РІО-Бердичів

Про це розповіла т.в.о. начальника управління сім’ї та соціального захисту Олеся Харитонова.

В даній установі наразі, як і раніше, бердичівляни можуть вперше або ж після певної перерви оформити соціальну допомогу, субсидію, виплату на дитину при народженні та багато інших. Якщо ж нічого не змінювалося, то соціальні виплати Мінсоцполітики продовжує і виплачує автоматично.


Але наразі у зв’язку з війною в управлінні відбувається і реєстрація переселенців. Це ті особи, які приїхали до Бердичева з міст, де ведуться активні бойові дії. Вони стають на облік як внутрішньо переміщені особи та отримують відповідні довідки. Далі їм потрібно подати заяву, щоб отримати допомогу на проживання. Наразі така поки що не проводиться. Але до кінця тижня до програмного забезпечення буде внесено зміни, а вже з наступного тижня переселенці зможуть звернутись з заявою до управління сім’ї та соціального захисту населення для отримання допомоги. Крім того, заяву можна буде подати через програмні засоби порталу "Дія". Для осіб з інвалідністю та дітей надаватиметься допомога у розмірі 3000 гривень на місяць, а для інших осіб - 2000 гривень на місяць.


Але з такою довідкою вони вже можуть приходити в гуманітарний штаб за допомогою у вигляді продуктових наборів та речей, які їм дуже потрібні. Станом на кінець понеділка, 21 березня, за словами Олесі Харитонової, було зареєстровано 64 переселенці. В основному ці люди втікали з Київської та Харківської областей. А у нашому місті вони мають велике бажання долучатися до лав волонтерів, допомагати там, де це потрібно, що ще раз підтверджує: український народ – єдиний, сильний і непереможний.

pereselentsi1

pereselentsi2

postanova0

postanova1

postanova2

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.