Вівторок, 4 Жовтня

1 квітня - новина про відключення тепла у Бердичеві

01 квіт. 2022 КП «Бердичівтеплоенерго»
Відповідно до рішення виконавчого комітету Бердичівської міської ради від 24.03.2022р. №72 «Про закінчення опалювального періоду» опалювальний сезон 2021/2022 рр. в м. Бердичеві буде закінчено 01.04.2022р.
 

Телеграм канал РІО Бердичів: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya 

КП «Бердичівтеплоенерго» доклало всіх зусиль, щоб опалювальний сезон 2021/2022 рр. пройшов стабільно, без тривалих зупинок і споживачі були забезпечені якісними послугами.

Водночас хочемо зазначити, що одразу розпочинається підготовка до нового опалювального сезону. Підприємство має оплатити спожиті в минулому опалювальному сезоні енергоносії, закупити необхідні матеріали, провести регламентні ремонтні та налагоджувальні роботи.
 
Підприємство з розумінням відноситься до ситуації, в якій всі ми опинилися внаслідок російської військової агресії і хоче подякувати споживачам, що навіть в такі часи продовжували оплачувати спожиті послуги. Але ще раз звертаємося до всіх споживачів з проханням - при наявності можливостей оплатити спожиті послуги.
 
Адже ми впевнені в двох речах: незабаром нас чекає ПЕРЕМОГА, а згодом і початок нового опалювального сезону 2022/2023 рр.!
Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.