Вівторок, 16 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Бердичівські газівники долучаються до відновлення газопостачання мешканцям Київщини

11 квіт. 2022 АТ «Житомиргаз

Фахівці АТ «Житомиргаз» допомагатимуть відновлювати газопостачання мешканцям Київщини.

Газорозподільна компанія підготувала 8 бригад та укомплектувала чотири одиниці транспорту усім необхідним обладнанням: спецінструментами, зварювальним обладнанням, приладами діагностики для виявлення можливих витоків газу, ущільнюючими та розхідними матеріалами для ремонту газопроводів в помешкання громадян.


Відновлювати газопостачання до осель мешканців Київщини їдуть газівники з Житомирського, Бердичівського та Попільнянського відділень. Фахівців своєї справи найближчим часом приступлять до ремонтно-відновлювальних робіт у сусідній області. Тримамо енергетичний фронт та докладаємо максимум зусиль, щоб у вцілілих помешканнях був життєво необхідний енергоресурс.


Працюємо разом для спільного результату! В єдності наша сила!

gazivniki1

gazivniki2

gazivniki3

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.