Вівторок, 16 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Чиста вода в Бердичеві: мрія чи реальність?

29 квіт. 2022 РІО-Бердичів

У Бердичеві знову займуться питанням якості води. Про це стало відомо після проведення онлайн-зустрічі міського голови Сергія Орлюка, його першого заступника Сергія Азізова, керівників управління ЖКГ та КП «Бердичівводоканал» з представниками Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО).

Хоч в Україні йде війна, однак люди потроху звикають працювати у нових реаліях, а очільники міст та сіл – вчаться в таких умовах вирішувати поточні питання нормального функціонування підпорядкованих їм населених пунктів. У тому числі, побутового характеру. Забезпечення Бердичева якісною питною водою – одне з них.

Водопостачання – один із напрямків активної плідної співпраці нашого міста з НЕФКО. Зустріч по даному питанню мала відбутись 24 лютого, однак, у зв’язку із початком розв’язаної росією повномасштабної війни в Україні, вона не відбулася. А мала б стати значимою для містян. Планувалось, що сторони домовляться щодо отримання Бердичівською громадою гранту на модернізацію мережі водопостачання у сумі 150 тисяч євро та можливість користування кредитом у 2 мільйони євро, з яких 50% суми надавала НЕФКО, а інші 50% - оплачувало б місто.

Ці кошти потрібні для реконструкції 13 насосних станцій ІІ та ІІІ підйомів, повної заміни насосного обладнання, електрики, трубопроводів та запірної арматури однієї КНС, а також для повної заміни 11 км магістральних трубопроводів діаметром від 150 мм та більше.
Під час онлайн-спілкування вдалося вияснити, що Бердичів і НЕФКО уже готові продовжувати співпрацю. Тож наступним кроком дій у цьому напрямку буде розгляд питання щодо виділення гранту, про який йшлося вище.

Якщо все піде за планом, то за місяць чи два вдасться вирішити питання стосовно кредитування і вже наприкінці травня громада отримає грант, буде проведено тендер і розпочато модернізацію водопостачальної мережі Бердичева.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.