Понеділок, 5 Грудня

І знову про перейменування бердичівських вулиць

03 трав. 2022 Олександр Доманський

На чергову сесію міської ради винесено питання про перейменування вулиці Раскової на вулицю Святослава Хороброго, а вулиці Богунської – на вулицю Гетьмана Мазепи.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

На комісії з питань регламенту доповідав з цього питання юрист міської ради. Він ще раз детально розповів депутатам, чому виникла плутанина з назвами деяких вулиць, які в електронних сервісах позначаються не так, як в документах.


Бо свого часу міський голова Василь Мазур дуже довго тягнув з виконанням закону про декомунізацію і дотягнувся до того, що термін, коли б міська рада мала виносити рішення, сплив, і така ініціатива перейшла до обласної адміністрації, яка 20 травня 2016 року перейменувала з десяток бердичівських вулиць зовсім не так, як того хотіла тодішня міська влада.


27 липня 2016 року Бердичівська міська рада приймає таки своє рішення щодо цих самих вулиць, але переназиває їх не з обласного варіанту, а з попередніх їх назв. Ось тоді і вийшло, що одні й ті ж вулиці стали мати по дві назви, і навпаки – кілька різних вулиць мали однакову назву.


До тих вулиць, які нині мають перейменовувати, раніше додавали ще й вулицю Паризької комуни, але, як слідує з протоколу останнього засідання комісії з перейменування, її вирішили визнати вже перейменованою за вищевказаним рішенням ОДА у вулицю Гетьмана Скоропадського.


Депутати цієї комісії підтримали такий проект рішення, а як його сприймуть інші депутати, побачимо вже 6 травня.

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.