Неділя, 1 Жовтня

На час воєнного стану розповсюджувачів зовнішньої реклами звільнили від сплати

У середу по обіді в міській раді відбулося засідання виконавчого комітету, члени якого, а їхню кількість, нагадаємо, значно скоротили задля оперативного зібрання, прийняли ряд важливих для громади рішень.

Одним із таких стало звільнення від сплати за зовнішню рекламу у місті. Як зазначив з цього приводу начальник управління економічного розвитку Михайло Май, відповідно до укладених договорів на розміщення зовнішньої реклами є пункт, що стосується виникнення обставин непереборної сили, тобто форс-мажору.


Наразі воєнний стан і являється таким. Тому виконавчий комітет Бердичівської міської ради має право не здійснювати нарахування за рекламу, щоб не накопичувалися борги.

Тому з 01 квітня розповсюджувачі такої зовнішньої реклами можуть не платити за тимчасове користування місцями розташування рекламних засобів, що перебувають у комунальній власності.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.