Неділя, 1 Жовтня

"Полісся Екосфера" вводить бердичівлянам абонплату

05 трав. 2022 Адміністрація ТОВ «ПОЛІССЯ ЕКОСФЕРА»

Товариство з обмеженою відповідальністю «ПОЛІССЯ ЕКОСФЕРА», на підставі Постанови Кабінету Міністрів України № 1124 від 28 жовтня 2021 року «Правила надання послуг з поводження з побутовими відходами», були доповнені положеннями про введення плати за абонентське обслуговування відповідно до індивідуального договору про надання послуг з поводження з побутовими відходами.

01 грудня 2021 року на веб-сайті ТОВ «ПОЛІССЯ ЕКОСФЕРА» та в абонентському відділі Товариства було розміщено ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДОГОВІР про надання послуг з поводження з побутовими відходами від 01.12.2021 між Товариством, як виконавцем, та індивідуальним споживачем, який є співвласником багатоквартирного будинку, власником індивідуального (садибного) житлового будинку. Даний договір є публічним договором приєднання та набрав чинності з 01 січня 2022 року.


Цим Договором, крім плати за послуги згідно затверджених тарифів, передбачено плату за абонентське обслуговування, яка становить 2,40 гривень за обслуговування одного абонентського (особового) рахунку.


Йдучи на зустріч споживачам, а пізніше, у зв’язку з воєнним станом, нарахування відповідної плати з січня 2022 року Товариство не здійснювало, покриваючи витрати за рахунок власних коштів..
В той же час, тарифи на послуг з поводження з побутовими відходами є незмінними протягом вже трьох років. А ціни лише на паливно-мастильні матеріали з 2019 року зросли вдвічі. Таким чином сьогодні постала загроза припинення надання Товариством відповідних послуг.


Враховуючи вищезазначене, ТОВ «ПОЛІССЯ ЕКОСФЕРА» змушене нараховувати споживачам плату за абонентське обслуговування одного особового рахунку в розмірі 2,40 гривень за квітень 2022 року, й надалі щомісячно.


Ознайомитися з текстом даного Договору можна на веб-сайті ТОВ «ПОЛІССЯ ЕКОСФЕРА»: http://www.berdeco.com.ua/index.php, а також в абонентському відділі Товариства.

 

Відео

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.