Субота, 4 Лютого

Фахівці Житомиргазу продовжують відновлювати газопостачання до сіл, які були під окупацією

Працівники Народицької дільниці активно проводять роботи для відновлення газопостачання до п’яти прикордонних населених пунктів Житомирщини. Працюють поетапно, адже не усі території досі безпечні для роботи.

 

 


Передусім газовики провели діагностику мереж контрольно-приладовим методом, далі – виконали заміну запірних пристроїв у підвідному газопроводі та здійснили ремонт газорегулюючого пункту.


ГРП було пошкоджено уламками та вибуховою хвилею від снаряду, що розірвався у кількох метрах від об’єкту критичної інфраструктури.


Наразі газорегулююче обладання повністю відновлене, а ділянки газових мереж, що були пошкоджені внаслідок обстрілів, замінено новими. Також працівники Народицької дільниці провели випробовування газопроводу на герметичність.


Відновлення доставки газу жителям п’яти сіл - основне завдання для фахівців газового господарства. У першу чергу газовики проводитимуть роботи у будинках, де живуть люди, далі ж продовжать відновлення після розмінування прибудинкових територій усіх домоволодінь.


Також у найближчих планах фахівців Житомиргазу – провести капітальний ремонт системи газопостачання як об’єкту критичної інфраструктури, зокрема підвідних газопроводів високого тиску, розподільчих газопроводів та чотирьох одиниць газорегулюючого обладнання.


Нагадаємо, що з перших днів війни саме працівники Народицької дільниці Овруцького відділення опинилися на передовій одразу двох фронтів: військового та енергетичного.


Наприкінці лютого ворожі обстріли пошкодили газопровід біля переходу через річку Норинь, яким доставлявся газ до п’яти населених пунктів. Тоді бригади з аварійно-відновлювальних робіт під бомбардуваннями виїхали на місце та відновили газопостачання, хоч частина сіл вже була під окупацією ворога.


У березні ворожий боєприпас пошкодив газорозподільний пункт у с.Радча. Однак через окупацію та бойові дії газовики змогли розпочати роботи з відновлення лише у середині квітня.

 

gaz1

gaz2

gaz3   gaz4

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

Lionok 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.