Вівторок, 17 Трв

Без підняття цін на проїзд у маршрутках не обійтись

Так зазначив міський голова на другій зустрічі із бердичівськими перевізниками. Про те, що вартість проїзду потрібно піднімати, розмову перевізники почали ще на першій зустрічі, коли не виїхали на маршрути через відсутність палива. Тоді було сказано, що, окрім дефіциту пального, спостерігається і підвищення його ціни. Причому додали, що це підвищення аж ніяк не остаточне, бо той таки дизель, прогнозують, буде ще дорожчим.

Газового дефіциту перевізники наразі не відчувають, а на рахунок дизельного палива, то проблема лишень в його наявності. А для зручності та уникнення черг на двох автозаправках виділили по окремій колонці, аби міг заправлятись громадський транспорт.

На рахунок підняття вартості проїзду Сергій Орлюк наголосив, що якщо тариф підвищувати, то обов’язково дотримуючись передбаченої законодавством процедури. Деякі міста підвищили, не дотримуючись процедури, і зрозуміли, що це помилка. Міський голова додав, що міста Житомирської області домовилися разом одночасно подавати обгрунтування щодо підвищення ціни на проїзд.

Тому нині перевізникам потрібно такі обгрунтування надати. А тим часом в соціальних мережах бердичівляни вже обурюються такою новиною. Аргумент – один і вагомий: перевізники не виконали вимоги, які були поставлені їм і прописані в договорах при піднятті вартості проїзду до 8 гривень.

Бердичівські перевізники: "Підвищте вартість проїзду, а тоді ми покращимо умови"

Бердичівських маршрутчиків відтепер штрафуватимуть … може

Час «ікс» настав – проїзд у бердичівських маршрутках вартуватиме 8 гривень

 

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.