Вівторок, 17 Трв

Бердичівлянам нагадують про плату за поливання присадибних ділянок

12 трав. 2022 Адміністрація МКП «Бердичівводоканал»

Шановні споживачі приватного сектору!
Доводимо до Вашого відома, що згідно рішення виконавчого комітету Бердичівської міської ради від 16.06.2020 р. № 122 «Про встановлення тривалості поливального сезону» з 01 травня по 30 вересня проводиться нарахування споживачів приватного сектору.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Плата за поливання споживачам приватного сектору , у разі відсутності засобів обліку холодної води, проводиться з розрахунку площі присадибної ділянки 5 (п’ять) соток. У разі отримання від споживача документації щодо фактичної площі належної йому земельної ділянки, нарахування плати здійснюється на загальну площу земельної ділянки без врахування площі забудови.

Розрахунок витрат води для поливу споживачам, що не мають засобів обліку, здійснюється відповідно до затверджених норм питного водопостачання з відрахуванням кількості дощових днів, підтверджених довідкою з Житомирського обласного центру з гідрометеорології, а саме: - для поливання садів, присадибних ділянок, квітників, газонів норма витрат - 5 л/м2 на добу, а з розрахунку на 100 м2 за 30 календарних днів – 15 м3 . Вартість поливу за 30 календарних днів на 100 м2 – 362,55 грн. Відповідно за 5 соток плата за водопостачання складає 1812,75 грн. за місяць.

МКП «Бердичівводоканал» рекомендує споживачам надати підтверджуючі документи щодо наявної площі земельної ділянки. Споживачам, яким здійснюються розрахунки по нормам водоспоживання - облаштувати водопровідні вводи засобами обліку холодної води.

Адміністрація МКП «Бердичівводоканал»

 

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.