П'ятниця, 1 Липня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Що можна вкрасти в Бердичівському басейні?

Перше, що спадає на думку після такого запитання – воду. Але це, звичайно ж, дурня і нісенітниця. Речі в роздягальні – цілком реально, але саме тому раніше ніхто в бердичівському басейні речі в роздягальні не залишав. Ховали все в пакет, який заносили до зали з басейном і ставили на видному навіть з плавальної доріжки місці.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

І тому цілком зрозумілим є наявність в проектній документації на продовження ремонту, яку нещодавно оприлюднили на сайті «Прозоро», металевих шафок у роздягальні, які мають відчинятись за допомогою водонепроникного браслету.

Цю документацію було розміщено у рамках оголошеного тендеру на продовження ремонту басейну вартістю 15 мільйонів гривень. Напевно, слід наголосити ще раз, що це лише продовження ремонту коштує 15 мільйонів, а весь ремонт, який розпочався ще в 2018 році, разом з цим «продовженням» «потягне» вже на 47 мільйонів.

У квітні 2018 року оголошували тендер на 19,7 млн. грн., у жовтні 2020 року – на 4,5 млн. грн., у вересні 2021 року – на 7,5 млн. грн., і, нарешті, травень 2022 року – ще на 15 мільйонів.

Про цей ремонт ми писали вже не раз газетні статті, але, напевно, про нього можна було б написати цілу книгу. Як при колишньому президентові (мерові, нардепові) вдалось домовитись про фінансування з державного бюджету ремонту басейну, як потім все помінялось, і вже нинішній президент (мер, нардеп) не перестають піаритись на такому соціально значущому об’єкті нашого міста.

Я більше року не бував біля цього розпіареного будівельного майданчика, але коли прийшов минулого тижня, був настільки здивований питанням, винесеним в заголовок статті, що задавав його бердичівлянам, які в цей момент проходили повз басейн.

А якщо точніше, то я їх запитував: «Навіщо навколо басейну було городити такий паркан?!!». І ніхто не міг навіть приблизно уявити, що стало причиною такої загорожі навколо будівлі басейну. «Щоб списати гроші», - була найпоширеніша відповідь.

І думаю, що паркан з’явився у проектній документації лише для цього. Тут і раніше не було де паркуватись автомобілям відвідувачів басейну, а тепер стало ще менше місця. Хоча директор басейну запевняв журналіста, що стоянки ще будуть біля басейну, а паркан дуже потрібен, щоб навколо будівлі не ходили будь-хто і будь-коли, але ці аргументи мене якось не вразили.

Тут знову, як і у випадку з реконструкцією будинку творчості імені Разумкова, і з ремонтом колишнього спортзалу «Прогресу» бажання «прокрутити» шалені гроші з держбюджету переважили будь-яку доцільність і ефективність таких реконструкцій. Спочатку придумували «цифру», а потім під неї підганяли вже перелік необхідних робіт.

Кажуть, що війна має змінити все в Україні, але чи зміниться щось в Бердичеві?..

Що можна вкрасти в Бердичівському басейні?

Що можна вкрасти в Бердичівському басейні?

Що можна вкрасти в Бердичівському басейні?

Що можна вкрасти в Бердичівському басейні?

Що можна вкрасти в Бердичівському басейні?

Що можна вкрасти в Бердичівському басейні?

Що можна вкрасти в Бердичівському басейні?

Що можна вкрасти в Бердичівському басейні?

Що можна вкрасти в Бердичівському басейні?

Що можна вкрасти в Бердичівському басейні?

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.