Вівторок, 16 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Житомиргаз нагадує, чому важливо проводити технічне обслуговування внутрішніх мереж та обладнання

31 трав. 2022 АТ «Житомиргаз»

Маєте вдома газову плиту? Час подбати про її справність! Часто споживачі блакитного палива не піклуються про стан газового обладнання, яким користуються щодня. Тим самим вони наражають себе на небезпеку, створюючи аварійні ситуації у власній оселі!

Технічне обслуговування внутрішніх газових мереж та обладнання є гарантією безпечного споживання газу впродовж цілого року. Це комплекс робіт з утримання працездатності та справності газових мереж і приладів у вашій оселі.

Розуміючи актуальність та важливість фахового виконання цих робіт, «Житомиргаз» пропонує мешканцям Житомирської області скористатися пакетною пропозицією, яка складається з технічного обслуговування внутрішнього газопроводу, запірної арматури та побутової газової плити.

В залежності від наявного газового обладнання у вашому будинку, фахівці компанії зможуть запропонувати ще декілька пакетних пропозицій на вибір. А менеджери 104.ua Клієнтських просторів детально розкажуть про кожну послугу, підберуть найкращу пропозицію саме для вас та допоможуть укласти договір.

Пам’ятайте: обираючи пакетні послуги від АТ «Житомиргаз», ви гарантовано отримуєте якісне виконання необхідних робіт, економлячи свій час та гроші, а головне – можете бути спокійними за безпеку при користуванні газом!

Отримати консультації та замовити послугу можна у 104.ua Клієнтських просторах нашого міста або за номерами телефону: 0412 55 80 04; 067 33 38 104.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.