Понеділок, 15 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Бердичівляни вимагають облаштувати перехід через залізничні колії

Болюча тема переходу через залізничні колії у Бердичеві, точніше його відсутності, викликає все більше і більше обурення серед місцевого населення.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Найбільше страждають через неможливість нормально перейти на старому переїзді по вулиці Пушкіна жителі району Корніловка.

Це питання піднімалось вже неодноразово після того, як перехід був демонтований. У листопаді навіть була організована виїзна зустріч міського голови з представниками АТ «Укрзалізниця», на якій обговорювали, що дану проблему потрібно вирішувати. Як варіант, розглядали підземний перехід на цій ділянці, який вартуватиме кілька мільйонів, а тому потрібно шукати шляхи фінансування.

Минулими вихідними на цій ділянці знову трапився смертельний випадок – жінку, котра переходила через колії, збив потяг.  А сьогодні до редакції бердичівлянка принесла написаний лист-звернення, який адресують міському голові Сергію Орлюку, з чималою кількістю підписів містян, які вимагають облаштувати перехід. Як зазначила жінка, у планах – звернутися і до начальника залізничного вокзалу, щоб підказали, як і куди саме можна направити звернення до АТ» Укрзалізниця» задля вирішення цієї проблеми. Публікуємо лист-звернення в оригіналі.

list perekhid1

list perekhid2

"list

list perekhid4

list perekhid5

list perekhid6

list perekhid7

list perekhid8

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.