Неділя, 14 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Замість «Житлоремекс-2» 148 будинків Бердичева матимуть нового управителя

Причому визначатимуть його за допомогою конкурсу. Про ситуацію із «другим ЖЕКом» повідомили на засіданні виконавчого комітету у контексті питання «Про припинення дії договорів від 26.04.2019 „Про надання послуги з управління багатоквартирним будинком” та проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирними будинками».

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

В.о. начальника управління житлово-комунального господарства Наталія Нехворовська розповіла, що запроваджений в державі воєнний стан ускладнює проведення зборів співвласників багатоквартирних будинків. Крім того, багато бердичівлян призвані на військову службу, дехто виїхав в інші міста, а то і за кордон, що також не дає можливості визначитися з управителем будинків.


Для того, аби належно утримувати в подальшому будинки, забезпечувати їхній належний санітарний стан, підготовити до опалювального сезону і утримувати мережі в належному стані, потрібен управитель. Тим паче, що директор ПП «Житлоремекс-2» Галина Белінська надіслала до міської ради лист про припинення надання співвласникам послуг з управління багатоквартирними будинками. Аргументує це тим, що немає змоги підвищити тарифи, немає можливості провести збори зі співвласниками, а підприємство вже має борги мешканців будинків, котрі обслуговує, на що і карантин свого часу вплинув, і нині під час воєнного стану несплата за послуги є.


На запитання міського голови про суму боргу Наталія Нехворовська озвучила цифру у 2,4 мільйони гривень станом на 01 травня. ПП «Житлоремекс-2» обслуговує 148 багатоквартирних будинків у Бердичеві. Заступник міського голови з питань ЖКГ Руслан Квітківський додав, що потреба в оголошенні і проведенні конкурсу дійсно є через те, що мешканці будинків не можуть визначитись самі з управителем з власного бажання, бо не можуть влаштувати збори через відсутність людей, які повиїздили. Конкурс потрібно провести до 1 серпня, адже ще потрібно проводити підготовку до опалювального сезону.

Nekhvorovskaya

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.