Субота, 13 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

У червні за неприбраний сніг оштрафували двох бердичівлян

Таке рішення винесла адміністративна комісія Бердичівської міської ради на засіданні, яке відбулось сьогодні.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya


Виявляється, що протоколи про порушення правил благоустрою були складені ще в січні, і то не в Бердичеві, а в Києві.


В одному випадку адміністратор-продавець зупиночного комплексу, який зареєстрований в селі Підгороднє не подбав про прибирання снігу біля зупинки, а в другому випадку, так само, орендар МАФу не прибрав сніг та лід на ввіреній йому території.


Оскільки за адміністративним кодексом такі люди вважаються посадовими особами, то й штрафи їм належить визначати більші, ніж простим громадянам – від 850 до 1700 гривень.


Члени адмінкомісії в обох випадках одноголосно підтримали пропозицію щодо призначення максимального штрафу 1700 гривень, коли дізнались, що гроші підуть не до київського бюджету, а до бердичівського.


Хоча сказати точно, що станеться саме так, навряд чи можливо. Були вже випадки, коли до протоколу вносились дані про неіснуючих людей, невірні паспортні дані, спотворені адреси, і т.д.


Наприклад, сьогодні ж розглядався протокол, виписаний в Житомирі теж в січні, про самовільну торгівлю на вулиці Хлібній. Коли хотіли запросити порушника на засідання комісії, телефон виявився хибним, а за адресою реєстрації, яка була записана в протоколі, такого будинку взагалі не існує. І в цьому випадку призначили максимально можливий штраф розміром 1360 гривень, але чи стягне його виконавча служба залишається незрозумілим.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.