Субота, 13 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Бердичівлянину, який прибудував до квартири чималенький ґанок, штрафу поки що не дали

Тому що протокол про порушення був складений не зовсім правильно.

 

 

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Сьогодні на засіданні адмінкомісії його розглядали першим, адже винуватець прийшов особисто, приніс чимало фотографій та документів і розказав свою версію подій.


Він жив довгий час у Криму, але після 2014 року не зміг там залишатись, приїхав до рідного Бердичева, довго мешкав в орендованих квартирах, а потім купив за 5 тисяч доларів малесеньку квартирку в старезному будинку по вулиця Віталія Дульчика, 7.


На документах, які він представив на розгляд комісії, до входу в квартиру вели невеличкі дерев’яні сходи, а на фотографіях було видно наскільки вони були старі і скільки під ними було сміття. Порушник сказав, що розуміє, що вчинив не зовсім правильно, коли без погодження зробив металеві сходи та значно збільшив розміри ґанку. Але він свого часу не зміг знайти у виконкомі тих, хто має зробити ці погодження.


На засіданні йому показали начальника відповідного управління, надали необхідні контакти і попросили не затягувати з оформленням документів, бо наступного разу вже складуть протокол як треба і без штрафу він не обійдеться.

ganok1

ganok2

ganok3

ganok4

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.