Неділя, 25 Вересня

Біля центрального ринку у Бердичеві хочуть збудувати ще один універмаг

17 черв. 2022 Олександр Доманський

За останні роки там їх вже набудували більше десятка. Торгових центрів, у яких здається в оренду торгова площа, які притулені на малесеньких земельних ділянках, до яких важко під’їхати чи припаркуватись.

Але, як показало останнє засідання містобудівної ради, процес цей не закінчується і центральний ринок Бердичева, як магніт, притягує до себе покупців і продавців. Тому й хочуть будувати магазини саме в цьому мікрорайоні.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Отже, на вулиці Шолом-Алейхема, 4, де кілька разів починали торгувати в дворі приватного будинку запчастинами та госптоварами, його власники вирішили збудувати новий торгівельний центр, який матиме три поверхи вгору і один поверх вниз. Як наголосив проектант Сергій Коношенко, який представляв ескізні пропозиції будівництва, в підвалі можуть розміщуватись 12 автомобілів, або ж він може використовуватись в якості бомбосховища.

Площа забудови торгового центру 400 квадратних метрів, а площа всієї наявної земельної ділянки – 740 квадратних метрів. А це значить, що знову, як і на інших подібних об’єктах, поблизу ринку буде мало місця для завантаження товарів, для автомобілів покупців та продавців, і все це біля перехрестя з дуже великим рухом транспортних засобів.

Ні, за проектом знову все сходиться, на тисячу квадратних метрів торгової площі 12 місць у підземному паркінгу та 8 місць на стоянці - цілком достатньо. А от на практиці...

Досвідчені колеги вказали молодому архітектору на помилку щодо сходових клітин. Хоча було заплановано одну клітину та один ліфт, але за новими нормами має бути обов’язково дві сходових клітини. А Юрій Яремчук, член комітету доступності при Бердичівській міській раді, наголосив, що для маломобільних груп населення мають бути виконані умови не тільки на папері, але й у реальному будівництві.

Члени містобудівної ради в цілому підтримали будівництво нового торгового центру, але були досить скептичні щодо реальності швидкої реалізації цього дороговартісного проекту.

noviy1

noviy2

noviy3

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.