Неділя, 25 Вересня

Делегація з Гданська відвідала комунальні установи Бердичева

21 черв. 2022 РІО-Бердичів

Бердичівську громаду відвідала делегація з Польщі. До нашого міста завітали представники Гданська в особі радника мера міста, керівників водоканалу, підприємств, що займаються поверхневим водовідведенням та збором і переробкою сміття. Участь у обговоренні від Бердичева взяли заступник міського голови Руслан Квятківський та керівник водоканалу Костянтин Анучін. Також на зустрічі був присутнім керівник водоканалу міста Хмільник.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Так як для Бердичева питання, що стосуються питної води та сміття, є актуальними, розмова була насиченою і плідною, про що повідомили на Офіційному сайті Бердичева.

Зустріч відбулася під егідою Асоціації водоканалів України. У ході спілкування обговорили подачу якісної води в оселі бердичівлян, безперебійне функціонування водовідвідної системи, очищення стічних вод тощо. Гості завітали до об’єктів комунального господарства, щоб побачити, як нині вони функціонують і що в їхній роботі варто було б змінити. Усе для того, щоб мати змогу оцінити ситуацію з водою у Бердичеві наочно, отримати потрібну інформацію по даному питанню для виділення у подальшому фінансової допомоги на будівництво очисних споруд та станції знезалізнення питної води. Кошти можуть бути виділені тільки після того, як проєктна документація на проведення робіт буде повністю готова.

Поки ж учасниками делегації було запропоновано навчання інженерно-технічних працівників керівної ланки безпосередньо на підприємствах Гданська. Житло та зарплата на час навчання – передбачені.

Польща активно підтримує Україну в цілому і Бердичів зокрема, особлива увага приділяється і комунальним установам, так як їх злагоджена робота – запорука стабільної і якісної життєдіяльності громад. Дана зустріч – черговий крок до вирішення проблеми питної води у Бердичеві та підготовки спеціалістів галузі для подальшої роботи у профільних установах.

Фото з Офіційного  сайту Бердичева

zystrich1

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.