Неділя, 14 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Бердичівляни не туди заплатили за газ, що робити?

Вістка про те, що на Житомирщині змінився постачальник газу заскочила зненацька не тільки простих громадян, але й людей, які безпосередньо займаються послугами з газопостачання.

 

 

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Після численних запитань бердичівлян у соцмережах, ми навідались до Бердичівського відділу компанії «Житомиргаз», щоб почути з перших вуст про новації та як до них ставитись.


Юридична сторона питання досить складна, тож заглиблюватись в неї не варто, але її результатом стало те, що гроші за постачання блакитного палива тепер треба платити не фірмі «Житомиргаззбут», а фірмі «Нафтогаз».


І ті люди (законослухняні і порядні), які не стали очікувати нових платіжок, а заплатили по звичним реквізитам за постачання газу в травні ще в кінці місяця, попали в халепу.


Щоб їм повернути свої гроші, потрібно прийти у «газконтору», а саме в перший кабінет «клієнтського простору» з наступними документами:


копія паспорту і коду, заява на повернення коштів (пишеться тут же), банківськими реквізитами рахунку, на який потрібно повернути гроші та квитанцією про їх оплату. Сьогодні тут вже формувалась черга з тих, хто поспішив заплатити за газ.


Працівники клієнтського відділу розповіли, що вони самі дізнались про такі новації лише після того, як було прийнято рішення, адже спочатку говорилось, що такий перехід мав бути лише з 1 червня, а насправді його зробили заднім числом, з 1 травня.


Але, вони заспокоюють усіх клієнтів, що перехід відбувається автоматично, ніяких договорів перепідписувати не потрібно. Нафтогаз мав до 20 червня вже розіслати поштою нові квитанції, а в подальшому це робити до кожного 17 числа. Поки що людям мають приходити дві квитанції – на одній буде плата за газ, а на другій – плата за транспортування, а потім може й щось зміниться. Показники передавати теж можна так, як і раніше. 


Попутно очільниця клієнтського відділу запросила швидше звертатись тих бердичівлян, які планують переходити на індивідуальне опалення. Зараз не потрібно бігати по кабінетах, магазинах чи шукати зварювальників, пишеш одну заяву, і платиш за готове підключення нового котла.


До речі, зараз на складі є ще котли власної торгової марки «104UA», і їх можна закупити наперед, поки не піднялась ціна. Можна встановлювати і котли, бувші у вжитку, але потрібно, щоб вони були технічно справні та мали паспорт.

naftogaz1

naftogaz2

naftogaz3

 

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.