Неділя, 14 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Не 16, а 12 гривень - є проєкт рішення про ціну за проїзд у бердичівських маршрутках

Зустріч із перевізниками, на якій обговорюватимуть вартість проїзду у бердичівських маршрутках відбудеться сьогодні, однак проєкт рішення виконавчого комітету Бердичівської міської ради «Про встановлення тарифу на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування» було розміщено на Офіційному сайті міста 23 червня.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya


Відповідно до документу, інформація про можливу ціну у 16 гривень не відповідає дійсності. Натомість вказана вартість за одну поїздку у розмірі 12 гривень за перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у місті Бердичеві.


Крім того, зазначено, що рішення розповсюджується на підприємства-перевізників, що надають послуги з організації перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у місті та транспортні засоби яких обладнано GPS-трекерами.


За тариф голосуватимуть члени виконкому і, судячи з усього, буде це найближчим часом, адже у проєкті рішення виконавчого комітету зазначено, що рішення набирає чинності з 01.07.2022 року.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.