Неділя, 14 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

«Підніміть тариф і ми пустимо більше маршруток та надамо графіки» - зустріч бердичівлян з перевізниками

Причому в самому заголовку вже відчувається ефект дежавю, адже такі ж фрази звучали і минулого разу, коли тариф на проїзд у міському транспорті підвищували з 5 до 8 гривень. Тоді також лунали вигуки, що якість перевезення покращиться, якщо тариф збільшиться, бо коштів не вистачає на запчастини, паливно-мастильні матеріали та зарплатню.

Цього разу така анонсована заздалегідь зустріч відбулася спочатку надворі перед міськвиконкомом, де потихеньку почали збиратися люди. Хоча варто зазначити, що більша частина з них були жителі Підгородного, які прийшли з метою вирішити своє питання перевезення людей з села до міста на роботу і у справах та назад, тому потрібен перевізник, котрий погодився б це робити. Що ж до бердичівлян, які завітали до міської ради на обговорення проблемного і болючого питання міського транспорту, то їх було вкрай мало: троє депутатів, 1 громадський активіст, який до кінця зустрічі так і не добув, двоє жінок та молодий хлопець. Якраз вони, хоч і не всі, стали опонентами перевізників та водіїв. На жаль, більше бажаючих містян серед тих, хто не був у цей час на роботі, не з’явилося, мотивуючи у Фейсбуці це тим, що тариф все рівно піднімуть, все вже вирішено і від звичайних людей нічого не залежить. Однак, як зазначили присутні, виказати своє «фе» стосовно якості перевезення, обговорити найбільші проблеми і вимагати того якісного перевезення вони мали змогу.


В актовій залі зустріч розпочалася із того, що головний спеціаліст відділу транспорту, торгівлі та якості надання послуг управління економічного розвитку Тетяна Літвінчук зробила вступ стосовно передумов підняття вартості проїзду у міському транспорті. Основними на даний час стала занадто підвищена ціна на паливо та мастильні матеріали, запчастини та дефіцит палива на заправках і нерентабельність діючого тарифу.


По розрахунках перевізників рентабельна вартість коливається від 12 до 20 гривень на різних маршрутах. Але мова наразі йшла про суму у 12 гривень, тим паче що вона ж зазначена у проєкті рішення виконавчого комітету, який розміщений на Офіційному сайті міста і за який голосуватиму члени виконкому. І більшість бердичівлян впевнені, що проголосують вони «за», бо ж їздять власним транспортом.
Після такого вступу перейшли до запитань, які присутні мали задавати перевізникам, однак були це не запитання, а зауваження. Графіків руху водії не дотримуються, а то і взагалі, як це з маршрутом №5, можуть не виїхати і люди на роботу дістаються пішки та з запізненням. Декілька маршрутів не їздять взагалі, чим обурені містяни. Натомість міський голова зауважив, що на вокзалі і Червоній горі одночасно можуть стояти по 4-5 маршруток, а також похвалив маршрут №9, дві маршрутки якого дійсно справно їздять.


«Підніміть вартість і 90%, що маршрутки, яких зараз немає, будуть їздити», - наголошували перевізники. Бо заправити транспорт проблематично через відсутність палива на окремих заправках, а на інших воно дорожче. Більше того, мовляв, через додаток оплатили певну кількість палива, а заправити його не можуть, бо його немає на АЗС. Додали, що водіїв не вистачає, бо кількох забрали служити, а свого часу навіть звільнили керманича через скаргу людей на нього. Щодо графіків, то взагалі вийшов цілий каламбур. Адже подати їх на розгляд у міську раду перевізники мали б заздалегідь, аби вимальовувалась картина, які маршрутки і як їздитимуть, коли ціна проїзду стане 12 гривень. Однак знову прозвучав фраза, що як тільки вартість зросте, одразу графіки нададуть. Та все ж вимоги на рахунок цього питання були висунуті інші: до 16-ї години 28 червня принести у міську раду складені графіки.


Окремо піднімали питання куріння водіїв у салоні маршрутки, розмови по телефону під час кермування, адже для усунення таких проблем кошти не потрібні. Це ж стосується і поведінки деяких водіїв по відношенню до пільговиків, адже факти, коли висаджували з маршруток, були і бувають неодноразово. Тут міський голова і навіть самі перевізники наголосили на тому, що потрібно фотографувати номер маршрутки і водія та направляти у міську раду скарги, щоб розібратися. Для цього Сергій Орлюк попрохав ЗМІ нагадати номери телефонів, куди можна звертатися: 4-28-07, 068-545-15-05 (вайбер).


Наприкінці обговорили можливість запустити маршрут до Підгородного, аби хтось із перевізників подумав і виявив таке бажання, бо це вкрай необхідно. У якості побажань до перевізників прозвучала цілком логічна фраза: як вони ставитимуться до людей і дотримуватимуться умов договорів, так і люди відноситимуться до них нині і особливо пізніше, коли прийде час укладати нові договори. Ну, а далі, зрозуміло, рішення за членами виконкому, які мають зібратися на засідання найближчим часом, аби тариф вступив у дію, як і заплановано, з 1 липня.

pereviznik 1

pereviznik 2

pereviznik 3

pereviznik 4

pereviznik 5

pereviznik 6

pereviznik 7

pereviznik 8

pereviznik 9

pereviznik 10

pereviznik 11

pereviznik 12

pereviznik 13

pereviznik 14

pereviznik 15

pereviznik 16

pereviznik 17

pereviznik 18

pereviznik 19

pereviznik 20

pereviznik 21

pereviznik 22

pereviznik 23

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.