Неділя, 14 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

10 мільйонів гривень з бюджету Бердичева дадуть теплоенерго та водоканалу

Відповідні проекти рішень були нещодавно оприлюднені на Офіційному сайті Бердичева.

 

 

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

В різні роки по-різному виділялись кошти з міського бюджету на підтримку цих комунальних підприємств, в основному, як різниця в тарифах. Тобто, як різниця між діючим тарифом та реальними затратами на надання послуг.


Але цього разу вирішили діяти по-іншому. Тепер кошти з міського бюджету будуть «влиті» до статутних капіталів міського комунального підприємства «Бердичівводоканал» та комунального підприємства «Бердичівтеплоенерго».


До речі, слово «міське» у назві водоканалу ніяк не означає, що він не надає послуги поза містом, адже в нього є абоненти, наприклад, у Хажині. А теплоенерго, незважаючи на те, що в його назві немає слова «міське», натомість працює лише в Бердичеві.


Отже цього разу 10 мільйонів поділили між двома ротами так: для теплоенерго – 6 мільйонів гривень (і тоді його статутний капітал становитиме 6 267 000 гривень), а для водоканалу – 4 мільйони (статутний капітал становитиме 4 368 100 гривень).


Наскільки це допоможе комунальним підприємствам сказати важко, адже раніше їм давали і більші суми, але витягнути з багатомільйонних боргів теплоенерго чи зробити водоканал недотаційним це навряд чи допоможе.

 

dotacii1

dotacii2

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.