Неділя, 14 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Двоє бердичівлян самовільно встановили зовнішні реклами

Відповідно, за це на них було складено протоколи про адміністративні правопорушення.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Причому в поле зору муніципальної інспекції потрапили, по суті, сусіди, адже вказана одна і та ж адреса – вулиця Житомирська – і будівлі знаходяться поруч.


Інспекторами було зафіксовано 16 червня факт встановлення зовнішньої реклами без відповідних дозвільних документів. Тим самим було порушено ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.


На засідання адмінкомісії, яке проходило сьогодні у міській раді, прийшов лишень один порушник. Свою вину чоловік визнав. Мовляв, сам собі директор: сам забетонував, сам поставив...


Бердичівлянину пояснили, що для встановлення зовнішньої реклами потрібно мати певні дозвільні документи. Отримати їх можна у разі погодження спеціального листа з 5-ма структурами, котрі мають на це право. Далі має бути рішення виконавчого комітету, яким затвердять на ділянці розміщення конструкції у тому вигляді, у якому її подадуть на розгляд, і лишень тоді можна встановлювати рекламу.


Але також додали, що наразі у зв’язку з воєнним станом, прийнята постанова Кабміном, згідно з якою заборонено приймати документи і надавати адмінпослуги суб’єктам господарювання, в тому числі дозволи на рекламу. Саме тому нині не можна проводити ніякі дії, допоки не буде скасована постанова.


В обох випадках правопорушникам призначено штраф у розмірі 340 гривень, який вони повинні сплатити протягом 15 днів, аби сума не подвоїлась. Крім того, чоловіки повинні зняти самовільно встановлену рекламу, інакше такі протоколи інспектори мають право і надалі складати.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.