Вівторок, 4 Жовтня

Заяву на повернення не туди сплачених коштів за газ бердичівлянам потрібно написати до 1 липня?

Саме така новина почала ширитися серед населення Бердичева днями.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Містяни – споживачі природнього газу – і так ошелешені цими ніким не попередженими завчасно змінами.

Під стінами газконтори щодня збираються ті, хто замість того, аби сплатити кошти на рахунок НАК «Нафтогаз», сплатив звично ТОВ «Житомиргаз Збут». Займаючи чергу з самісінького ранку з необхідними документами, вони пишуть заяву на повернення коштів.


Більшість ще з самого початку обурювалися, що відповідальність карається, бо у боржників проблем немає наразі з поверненням коштів. Крім того, люди й обурюються, що це все можна було б зробити автоматично, аби не стояти в черзі і не займатися зайвою тяганиною.


Той факт, що до 1 липня потрібно ці заяви написати, налякав не на жарт. Однак як зазначила журналісту «РІО-Бердичів» менеджер із зв’язків з громадськістю Марина Безименна, конкретного терміну подачі заяв немає, а тому хвилюватися з цього приводу не потрібно. А також додала, що найближчим часом очікують прийняття на державному рівні рішення, яке врегулює всі наявні суперечності.

Нагадаємо, що рівно рік тому - 30 червня 2021 року -  новий центр обслуговування споживачів природного газу відкрили у Бердичеві.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.