Неділя, 14 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

За 1,2 мільйона «Бердичівтеплоенерго» встановить 14 теплових лічильників

Про це стало відомо з інвестиційної програми комунального підприємства, яка була вчора оприлюднена на його офіційному сайті.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Як говориться в пояснювальній записці, цими лічильниками буде обладнано 12 багатоквартирних будинків (список під текстом). Всього теплоенерго централізовано опалює 333 багатоквартирних будинки, а такі лічильники встановлені лише у 105 будинках.


В цьому ж документі вказано, що «Ефект від забезпечення обліку теплової енергії має більше соціально-економічний та стимулюючий, ніж суто економічний характер. Тому розрахунок економічного ефекту та строку окупності заходів по оснащенню житлових будинків вузлами обліку теплової енергії недоцільний».


Ось тут розробники програми були дійсно щирими, адже на головні проблеми підприємства – відповідні затратам тарифи та борги населення за надані послуги - вони впливають дуже й дуже мало.


Ця інвестиційна програма знову підтверджує, що міські очільники все ніяк не можуть розлучитись з парадигмою централізованого опалення, хоча вона лише заводить у все більші і більші борги.

 

invest1

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.