Неділя, 14 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Конкурс «Найбільший приватний будинок Бердичева»

 Якби такий хто-небудь захотів би провести, то, напевно, будинки по провулку Левадному зайняли б там одні з перших місць.

 

 

Один з чотириповерхових приватних будинків, кажуть, належить сім’ї директора одного з колишніх підприємств міста.


Хто є власником інших, схожих за розміром будинків по сусідству, я не питав, але архітектура одного з них говорить про те, що спорудження будинку розпочинав, напевно, хтось із священнослужителів.


Питання, як опалити такі будинки, ймовірно, ставити не варто, адже власники можуть опалювати лише кілька кімнат чи приміщень, а не весь будинок.


Зате питання про те, скільки платиться податку на нерухомість, було б потрібнішим. І чи платиться взагалі, адже в нас є будинки, в яких десятиліттями живуть люди, але вони не здані в експлуатацію офіційно, тому і податок на них зовсім не сплачують.

budinok1

budinok2

budinok3

budinok4

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.