Неділя, 14 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Приватизація комунальних приміщень в Бердичеві – лише на аукціоні

Таке рішення готується до прийняття на черговій сесії міської ради. На засіданні депутатських комісій воно було підтримане більшістю голосів.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

У рішенні пропонується затвердити перелік об’єктів комунальної власності Бердичівської міської територіальної громади, що підлягають приватизації в 2022 році. Це зовсім не означає, що всі ці об’єкти будуть продані в цьому році, але для того, щоб була така теоретична можливість, його потрібно прийняти.


Як зазначила представник відділу комунального майна, більшість вказаних об’єктів перебувають в оренді, але є й такі, що не використовуються зараз ніяк. Та в жодного з орендарів немає законних підстав для викупу приміщень поза аукціоном (тобто затверджених офіційно 25% поліпшень) і всі вони розуміють, що на призначених аукціонах вони мають брати участь в рівних умовах з іншими учасниками.


На моє запитання, чому в цьому переліку немає будівель колишніх котелень, яких більше десятка по місту, розташованих у досить привабливих місцях, і які руйнуються роками, чиновниця теж дала відповідь.


Мовляв, відділ комунального майна очікує від «Бердичівтеплоенерго» довідки про те, що під вказаними будівлями (руїнами – авт.) немає газопроводів чи інших інженерних мереж, щоб не ставити майбутніх покупців у незручне становище.


Не знаю, як довго треба писати таку довідку, але навряд чи ця справа займає роки, за час яких споруди руйнуються, а міський бюджет недоотримує живих грошей.

 tablprivat1

tablprivat2

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.