Неділя, 14 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Сусідські каналізаційні війни у Бердичеві

Споконвіку більшість людей, котрі живуть поруч або через кілька будинків, в певних питаннях не можуть дійти згоди, намагаються насолити або ж хочуть помститися за щось. Часто-густо це стає результатом конфліктів, в основі яких і межа між ділянками не така, і паркан зависокий, і собака заважає та ще багато чого іншого.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Неодноразово на засіданнях адміністративної комісії на розгляд і прийняття рішень потрапляють протоколи, складені на основі скарг чи заяв сусідів один на одного. Бо якщо одному доводиться платити штраф за адмінправопорушення, то нехай заради справедливості платить і інший.


Саме про таку традиційну ситуацію йшла мова на сьогоднішньому засіданні адміністративної комісії. Муніципальною інспекцією було складено протокол на бердичівлянку про те, що 28 червня по вулиці Волховбуд було виявлено перелив з вигрібної ями до ливневої системи міста. Цим жінка порушення правила благоустрою міста та ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.


Бердичівлянка разом з чоловіком на засідання комісії прийшли. Муніципальний інспектор, котрий був також присутній, пояснив ситуацію, що склалася. Виявляється, що на одному із попередніх засідань розглядали протокол, котрий був складений на основі звернення цього ж подружжя на своїх сусідів. Ті були притягнуті до адміністративної відповідальності. І хоч вони вирішили питання зі своєю вигрібною ямою, однак також звернулися до муніципальної інспекції з проханням перевірити земельну ділянку сусідів.


Результатом такої перевірки стало виявлення аналогічного правопорушення. Присутні «винуватці» погодилися з тим, що правопорушення мало місце. Чоловік зазначив, що він відповідає за своєчасну викачку вигрібної ями, але цього разу проґавив, тому вийшла така ситуація. Однак наразі вони виправились, кинули додаткові кільця і облагородили все так, як потрібно.


Дана стаття КУпАП не передбачає попередження, а лишень штраф у розмірах від 340 до 1360 гривень. Оскільки вину було визнано, а порушення усунено, члени адміністративної комісії спільним рішенням призначили мінімальну суму штрафу. Його потрібно буде сплатити протягом 15 днів інакше сума подвоїться.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.