Вівторок, 27 Вересня

Максимальний штраф дали бердичівлянину, який відхопив для себе частину території дитячого майданчику

Сьогодні на засіданні адміністративної комісії при Бердичівській міській раді розглядалось всього два питання, але, судячи з попереднього настрою фігурантів, вони мали бути непростими.

 

 

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Адже коли працівники муніципальної інспекції виїздили на місце для оформлення протоколу, то почули на свою адресу чимало матюків і прокльонів.

Суть справи в тому, що житель будинку №44 по вулиці Одеській загородив частину загальної території парканом, поставив ворота і повісив на них замок. А територія ця за документами, які давно оформив голова ОСББ сусіднього будинку з адресою вул. Братів Міхєєвих 2Б, має відноситись до дитячого майданчику. Голова подав скаргу, інспектори склали протокол і ось, на засіданні адмінкомісії, мали вирішити ступінь покарання.

Порушник прийшов на засідання теж не з пустими руками. Він доводив, що в нього є договір з ЖЕКом на обслуговування цієї території, який він укладав ще при Мазурі, а може й при Хилюку. Що там було сміття і собачі екскременти, і що ніхто з дітей в цьому кутку не грався. Мовляв, багато хто відгороджує собі палісадники на Червоній горі, але на дерев’яні штахети коштів не вистачило, тож він і обгородив ділянку сіткою. А він – учасник бойових дій, був у 83-84 році в Афганістані, тож має право навіть на 2 гектари, а не тільки на цих пару метрів землі.

Члени адмінкомісії вислухали ці пояснення, подивились принесені папери і одноголосно проголосували за максимальне покарання, яке передбачає 152 стаття адміністративного кодексу – 1360 гривень штрафу.

У відповідь почули, що безкарно це їм не минеться, що тут буде прокуратура, і в інтернеті буде все показано, а виходячи він таки не стримався від нецензурної лайки.

Після засідання я поїхав подивитись на місці, у чому ж причина конфлікту. Так, дійсно, біля багатьох будинків, в тому числі і біля будинку №44 по Одеській, є ошатні загороджені квітники під вікнами, які крім того, що радують око, ще й не дають ходити під вікнами, що жителям перших поверхів досить дошкуляє. Але ця ділянка не примикає до будинку, і таки межує з дитячим майданчиком.

А однією з причин цієї та багатьох схожих ситуацій в місті, думаю, є те, що ще жодному ОСББ в Бердичеві офіційно не виділили прибудинкову територію, на яку вони мають повне право за законом. Цьому сильно противився колишній міський голова, та й нинішній не проявляє ініціативи.

Так, є приклади чудового облаштування загальних дворів, хоча б і у тому самому сусідньому будинку, а є й конфлікти, які без документального оформлення землі будуть виникати і в подальшому.

admin1

admin2

admin3

admin4

admin5

admin6

admin7

admin8

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.