Понеділок, 3 Жовтня

З точністю до 20 копійок в Бердичеві порахували ремонт вибоїн на вулицях міста

Цьогорічний ремонт бердичівських вулиць ще не розпочинався, а писати вже є про що. Звісно, війна внесла корективи в усі аспекти нашого життя, і навряд чи хто думав ще кілька місяців тому, що такий ремонт взагалі буде можливим у 2022 році, який ми запам’ятаємо назавжди.

 

 Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Але потроху життя в Бердичеві повертало на мирний лад, і тут почали згадувати довоєнні плани по благоустрою і ремонту. Та навіть зараз, коли в міському бюджеті є достатньо коштів для виконання таких ремонтних робіт, використати їх без згоди голови обласної військової адміністрації не можна було. І кілька тижнів тому було нарешті отримане таке погодження з переліком вулиць, які дозволили поремонтувати.

Після цього в Бердичеві терміново і позачергово зібрали засідання виконавчого комітету прямо в кабінеті міського голови та прийняли рішення, тексту якого на момент цього засідання ще не було й у проекті. Суть його в тому, щоб виділити 600 тисяч гривень на проектно-кошторисні документи, за якими і будуть проводити ремонт вулиць.

Потім на сесії міської ради (не позачерговій) прийняли й рішення про виділення грошей на самі ремонти в обсязі більше 14 мільйонів гривень. Тобто кошторисів ще не було, а вже знали, що буде «освоєно» з міського бюджету саме таку суму. Так само ніхто не знав, у скільки обійдуться проектні роботи, а 600 тисяч мусили передбачити.

І ось пройшло ще два тижні, і в п’ятницю на сайті «Прозоро» з’явилась інформація про перший десяток договорів на виконання проектів ремонту вибоїн (на кожну вулицю окремий проект).

Взявся зробити ці проекти житомирський приватний підприємець Іван Кравець без всякого конкурсу, і коштуватиме кожен такий проект для міського бюджету близько 10 тисяч гривень. Тут можна було б сказати, що в минулому році місцеві проектанти брали за це саме по одній тисяч гривень, але хто ж в це повірить.

Вартість проектних робіт взагалі то дуже важко перевірити і співставити, адже при її розрахунку беруть кількість часу, якого потребує ця робота, і множать на досить умовну ціну 1 години свого спеціаліста, яка може варіюватись в надзвичайно широких межах.

Але саме у нашому випадку зрозуміти якість цих робіт виявилось дуже просто, після того, як в понеділок «Бердичівкомунсервіс» почав виставляти на «Прозоро» умови проведення тендерів на безпосереднє виконання ремонтних робіт.

Першим виставили ремонт вибоїн на вулиці Богдана Хмельницького з очікуваною вартістю 399 тисяч 999 гривень 80 копійок. Цифра, звичайно ж, виглядала якось незвично, але хто знає, може саме таку дали напружені розрахунки проектантів, які трудились над нею за 10 тисяч гривень, напевно, чимало часу.

Але якою ж несподіванкою стала очікувана вартість робіт з ремонту вибоїн по вулиці Здоров’я, яку виставили наступною на «Прозоро» і яка склала (трам-тара-рам) - теж 399 тисяч 999 гривень 80 копійок.

Я передився технічні завдання до обох тендерів і побачив, що вони абсолютно ідентичні і за кількістю вибоїн площею до 5 метрів, і за кількістю вибоїн від 5 до 25 метрів, як то це не дві різні вулиці. Потім перетелефонував відповідальній співробітниці «Бердичівкомунсервісу», щоб перепитати, чи не помилка це, чи нічого вона не переплутала, на що почув відповідь, що вона виставляє все саме так, як написав проектант.

І тут можна припустити дві речі: або проектант переплутав дані, або за те, щоб просто змінити назву вулиці в документах, він узяв 10 тисяч гривень. На користь першої версії говорить те, що в умовах третього виставленого тендеру (ремонт вибоїн по вулиці Героїв України) вже були зовсім інші цифри площі цих вибоїн і друга очікувана вартість робіт – 660 000,40 гривень. Її теж, напевно, було непросто вирахувати, але з цим успішно справились генії проектного маркетингу.

Якщо торги на аукціонах виявляться не фікцією (тобто, не буде попередньо узгоджених «переможців»), то вартість ремонтних робіт може серйозно зменшитись. Хоча так само серйозно може зменшитись і площа реально відремонтованих вибоїн.

Як знайти консенсус у такій непростій справі, сказати важко. Але вже те, що в Бердичеві вперто не хочуть замовляти проектні роботи у місцевих спеціалістів, мало б серйозно насторожувати, а якщо ще й виявиться, що асфальт будуть класти «зальотні» дорожники, то це означатиме, що нічого війна не змінила і не змінить…

 dorogi7

 dorogi2

 

 dorogi4

dorogi6

 dorogi5

 

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.