Неділя, 14 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Вуличному освітленню у Бердичеві бути!

Питання, яке тримається на вустах багатьох бердичівлян протягом не одного місяця, нарешті вирішене.

Хтось зрадіє, бо дочекався, а хтось залишиться при своїй думці, наголошуючи, що не потрібно, бо війна. Всім одначе не догодиш, адже, як і в будь-якій ситуації, є противники та прихильники. І скільки б не точилися дискусії навколо цієї проблеми, скільки б не було доказів доцільності вуличного освітлення та аргументів, що в інших містах воно є, певна категорія населення все ж обурюватиметься.


Однак, як би там не було, а вуличному освітленню бути. Саме це детально обговорював міський голова Сергій Орлюк на зустрічі із військовими, комендантом міста та начальником поліції, інформація про що з’явилася сьогодні ввечері на Офіційному сайті Бердичева.


Оскільки багатьом бердичівлянам доводиться повертатися додому з роботи чи інших місць дещо пізніше, а надворі ще до настання комендантської години починає темніти, було прийняте рішення з 06 серпня вмикати вуличне освітлення у всіх мікрорайонах міста з 21-ї години і вимикати о 23-й годині, коли братиме початок комендантська година. В залежності від пори року час початку освітлення вулиць Бердичева корегуватимуть, адже сутенітиме раніше.


Якщо у проміжку між вищезазначеними годинами лунатиме сирена, котра сповіщає про повітряну тривогу, освітлення вимикатимуть. На рахунок людей похилого віку, які були чи не основним аргументом відсутності освітлення у Бердичеві, про що у соціальних мережах бурхливо обговорювали, то бердичівлн просять повідомляти їх про відповідне рішення, пояснивши, для чого необхідно вмикати світло на вулицях, аби вони не лякалися і не хвилювалися.

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.