Неділя, 25 Вересня

Стомільйонний борг КП «Бердичівтеплоенерго» хочуть розстрочити на 7 років

Про це йдеться в проекті рішення Бердичівської міської ради, яке було нещодавно оприлюднено на офіційному сайті.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya


Міська рада має надати погодження комунальному підприємству на укладання угоди щодо реструктуризації заборгованості за спожитий природний газ з постачальником природного газу, акціонерною компанією «Нафтогаз України» на суму 103 мільйони 231 тисяча 261 гривня і 64 копійки.

Багато це чи мало, для пересічного бердичівлянина ця цифра нічого не говорить, якщо не порівнювати її з іншими. Так, наприклад, в грудні 2021 року говорилось про борг за спожитий газ в сумі 163 мільйони, а після розпіареного центральними телеканалами меморандуму між президентом та мерами міст, він зменшився на 34 мільйони. Потім з міського бюджету неодноразово виділялось по кілька мільйонів теплоенерго, і ось, перед новим опалювальним сезоном - майже кругла цифра.

І це ще (згідно з текстом проекту рішення) до цієї цифри не включаються суми неустойки (штрафи, пеня), проценти річних інфляційних нарахувань, в тому числі, підтверджені судовими рішеннями.

Борг тепер має сплачуватись рівними частинами протягом 84 місяців, на що в міському бюджеті мають передбачити відповідні статті витрат.

Тобто ще протягом семи років від бердичівських доріг, благоустрою чи ремонту водогонів будуть відриватись кошти для закриття старих боргів, і зовсім ніхто не гарантує, що за цей час не набереться нових.

 borg2

borg1

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.