П'ятниця, 30 Вересня

«Бердичівтеплоенерго» купило для своїх робітників сучасну автомайстерню

Інформація про це була вчора оприлюднена на сайті «Прозоро».

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya


Тобто інформація не про тендер на закупівлю, а про вже укладену угоду. Обгрунтуванням безтендерних процедур стало рішення виконавчого комітету від 14 березня, яким під час дії воєнного стану дозволили комунальним підприємствам закупати товари і послуги без проведення конкурсів.

Саме тому і зацікавила інформація про таку недешеву (майже два мільйони гривень) покупку у часи, коли постійно чуємо про жахливий фінансовий стан КП «Бердичівтеплоенерго» та постійні витрати з міського бюджету на його утримання.

А ще стало цікаво, за скільки ж продають таку техніку «пересічним», а не бюджетним покупцям, а то часто буває, що це дві зовсім різні ціни. Зателефонувавши і виробнику, і продавцю автомайстерні, був здивований, що цього разу ситуація виявилась зовсім зворотною.

Отже, «Бердичівтеплоенерго» купило фургон з майстернею за 1 мільйон 980 тисяч гривень, тобто десь за 50 тисяч Євро. А виробник сьогодні пропонує лише голе шасі за 45 – 49 тисяч Євро, а вартість оснащеної майстерні має складати 65 – 70 тисяч Євро. Представник автосалону у Вінниці, де й купували автомобіль, сказав, що він був радий можливості продати нову машину за «старою» ціною для комунального підприємства.

Тож і нам варто порадіти, що працівники теплоенерго будуть тепер виїжджати на місця ремонтів у сучасному оснащеному фургоні, а не в півстолітній будці з буржуйкою.

А те, що цих ремонтів буде немало, зрозуміло кожному, адже багато тепломереж вже давно відслужили свої експлуатаційні терміни. І оскільки керівництво міста вперто хоче зберегти існуючу мережу котелень, то ці ремонти не закінчаться ніколи.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.